Innowacyjna zabawa na szkolenia zamknięte – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, że w proponowanej przez nas ofercie gier dla branży firm określanych jako SME, organizacji niedochodowych i administracji państwowej od tego kwartału posiadamy symulację biznesową: Komiczne rozgrywki w autorskim wariancie gry w livecooking (Roboczy tytuł tej gry jest na razie roboczy – jednak wyraża sens zadania.)
Powyższą grę wykorzystujemy na programach z twórczego analizowania problemów, z analizy ryzyka biznesowego i na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Typowe jej przeznaczenie to Szkolenia dla Coachów.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zakres ćwiczenia: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia licencji: Irlandia
Czas trwania całej sesji: godzina
Liczba uczestników: co najmniej 6, maksimum 20.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: kij neoprenowy baseball – sztuk dziewięć, żarówka – sztuk siedem, linijki- sztuk sześć, trochę kiwi, paczka żółtych markerów, miser

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „AGA-EX” Spółka cywilna Agata Banaszak Jakub Banaszak, Zakład Produkcji Części Zamiennych Do Maszyn Rolniczych Bogdan Kowalski, NEMU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SRM Lakiery do drewna, Zakład Projektowo – Budowlany „PROJEKTOBUD” Kępno Andrzej Połomski, Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa REXEL s.c. Sławomir Jaśkowiak, Elżbieta Jaśkowiak, Winkowski Engineering Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Gmina Międzychód , Gmina Jutrosin, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile, Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie, Stowarzyszenie Artystyczne Mózg, Fundacja Idealna Gmina, Fundacja Słowo Życia , Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek Na Rzecz Kultury w Polsce, Powszechna Akademia Młodzieży, Stowarzyszenie Księgarzy Polskich , Stowarzyszenie Przyjaciół Marysina, Stowarzyszenie w Obronie Zwierząt Dzikich i Udomowionych „Mruczek”, Towarzystwo Muzyki Dawnej „Trazom”, Związek Harcerstwa Polskiego
Gra była też rozgrywana na studiach doktoranckich „Inżynieria lotnicza”

POLECANE KSIĄŻKI:
Wykładowcom kupującym licencję polecamy poniższe pozycje książkowe:

 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
 • Myśl i bogać się – książka ćwiczeń-Joel Fotinos, August Gold, Napoleon Hill
 • Doświadczenie Apple-Carmine Gallo
 • Inspirujący menedżer-Judith Leary-Joyce
 • Tajniki wystąpień publicznych. 101 porad dla prezenterów-Łukasz Dąbrowski
 • Przedsiębiorstwo społeczne. Kapitalizm dla ludzi-Muhammad Yunus
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Linia, pałac CRR KRUS, ulica Dzieci Polskich, aleja 1c
  Opłata za uczestnictwo: 3500 zł brutto. Oferujemy możliwość regulowania w ratach – cztery miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Rolada z kurczaka wypełniona szpinakiem i serem Feta . Zupa: Krem z selera z prażonymi płatkami migdałowymi. Drugie danie: gnocchi z kawałkami smażonego kurczaka i borowików, z aromatem sosu Teriyaki i prażonego czarnego sezamu, w kremowym śmietanowym sosie . Deser: Karmelowe babeczki w papilotkach. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.